Uzun Bir Yol Kat Etmesi Gereken İOS 13 Hızla Gelişiyor | Technosfer

Uzun Bir Yol Kat Etmesi Gereken İOS 13 Hızla Gelişiyor

Uzun Bir Yol Kat Etmesi Gereken İOS 13 Hızla Gelişiyor

19 Eylül’de piyasaya sürülen Apple iOS 13, piyasaya sunulduğundan beri çok sayıda yeni güncelleme yaptı: iOS 13.1 24 Eylül’de yalnızca beş gün sonra, ardından 27’de iOS 13.1.1 ve 30’da 13.1.2. 13.1.2’nin piyasaya sürülmesinden bu yana bir haftadan uzun bir süre geçti, bu da iOS 13’ün en uzun ömürlü versiyonu olarak kayıtlara geçti.

Orijinal sürümde görülen bazı hatalar bu versiyonda giderildi. Daha da önemlisi, Apple, iCloud yedeklemeleri ile ilgili önemli işlevsellik sorunlarının yanı sıra, iOS 13 ile birlikte gelen bir kilit ekran kullanımı gibi bazı kritik güvenlik hatalarını düzeltmek için bu güncellemeleri kullandı. Ancak bu güncelle ile de ortadan kaldırılamayan sorunlar mevcut. Şirket zaten iPhone 11 için yeni özelliklerle 13.2 beta sürümünü piyasaya sürdü.

Öte yandan, hiçbir yazılım hiçbir zaman mükemmel olamaz. iOS 13, bir sonraki artımlı hata düzeltmeleri ve yamalar ile neredeyse kesinlikle daha iyi olacak. Ve şimdi en son ve en iyisine sahip olmanız gerekiyorsa, iOS 13.1.2 kesinlikle lansmandan daha kötü değil. Ancak hala bazı hataların giderilmesi için zamana ihtiyaç var gibi görünüyor.

ETİKETLER: , ,
Elif Aybüke Ural
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları