SON DAKİKA TEKNOLOJİ 16:16 Google , kullanılmayan Chrome uygulamalarını kaldırıyor 14:14 Microsoft’un yeni Edge tarayıcısı nasıl indirilir 10:00 Realme 3 Pro Teknik Özellik Sorun Şikayet 13:52 SESSİZLİĞİN FISILTISI İLE GELEN YARATICI FİKİRLER 10:00 LG W10 Alpha Sorun Şikayet Özellik
SONRAKİ
Sony Telefon Piyasasında Çöküşte! Sony Telefon Piyasasında Çöküşte!
ÖNCEKİ
Counter-Strike:Global Offensive 7/31/2019 Güncellemesi Counter-Strike:Global Offensive 7/31/2019 Güncellemesi
3343
1238 0

Valve, Steam’in yeni İnteraktif Tavsiye Edicisini güncelledi, yeni bir deneme geleceğini duyurdu

Valve, Steam’in yeni İnteraktif Tavsiye Edicisini güncelledi, yeni bir deneme geleceğini duyurdu
Yazar: Eq1NoX

1 Ağustos 2019

Birkaç hafta önce, Valve Steam için machine learning kullanarak sizin için sevebileceğiniz oyunlar araştıran bir sistem olan ” İnteraktif Tavsiye Edici “sini duyurmuştu. Bugün Steam bu denemenin durumunu güncelledi ve şimdiye kadar çok iyi gidiyor.

 

” Kullanıcılar için ilginç olanı araştırmamızın bir yolu insanların bir mağaza sayfasına yaptığı  ziyaretin ne kadar sıklıkla yapılıp,bir ögeyi istek listesine eklemek veya satın almak  gibi olumlu bir eyleme dönüştüğüne bakmak.Bu nasıl kullanıcıların mağaza sayfasına ulaştığına göre sıklıkla değişir. Biz aynı zamanda insanların ne sıklıkla mağaza sayfasına önerici üzerinden seçtiğine bakıyoruz. İlk verilerimiz, İnteraktif Tavsiye Edicimiz bu önlemlerle çok iyi çalışıyor.” dedi Valve.

 

Valve, “Tavsiye Edicinin”  kullanıcılara geniş bir oyun yelpazesi gösterdiğini ve insanların kendilerine cevap verdiğini görmekten dolayı özellikle memnun olduğunu dile getirdi. Şimdiye kadar Etkileşimli Tavsiye Edici aracılığıyla Steam istek listesine  yaklaşık 10.000 farklı oyun eklendiğini söyledi. Bir uyarı ise aletin ” yenilik ve tanıtımın ” sonuçları etkileyebileceğidir. Bu yüzden, Valve Valve olarak,  şimdi ” Tavsiye Edicisini “ bu potansiyel ön yargıyı ortadan kaldırmak için değerlendirmeye başlayacaktır.

 

Ayrıca kullanıcıların son oynanan oyunları öneri listelerinden çıkarmasını sağlayacak ve arayüzde bazı değişiklikler yapabilecekleri yeni bir özellik eklendi.Soldaki bir oyunu üzerine geldiğinizde artık başlığı üzerinde görüntülenecek ve tıkladığınız zaman steam mağaza sayfasına yönlendirileceksiniz. Gelecek için Valve, daha dinamik etiket seçim araçlarını eklemeyi umut ediyor ve İnteraktif Tavsiye Edici’nin kullanıcıları ilgi çekici içerikle bağlayan başarısını izlemeye ve iyileştirmeye devam edecek.

Bir önceki yazımız olan Meizu Note 9 Özellikleri Sorun Şikayet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

OKU  Steam'in Keşfet Özelliğine Gelen Yeni Güncelleme Bağımsız Geliştiricilerin İşini Zorlaştırıyor
KATEGORİLER:


" Valve, Steam’in yeni İnteraktif Tavsiye Edicisini güncelledi, yeni bir deneme geleceğini duyurdu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Valve, Steam’in yeni İnteraktif Tavsiye Edicisini güncelledi, yeni bir deneme geleceğini duyurdu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Valve, Steam’in yeni İnteraktif Tavsiye Edicisini güncelledi, yeni bir deneme geleceğini duyurdu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Eq1NoX Hakkında:

Çukurova Üniversite'sinde okuyorum.Teknolojiye, oyunlara, yazılım dillerine kısacası teknolojiye olan ilgimden dolayı Technosferi seçtim. Size doğru, tarafsız ve güncel bilgiyi iletmeye çalışıyorum.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.