SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Sony Telefon Piyasasında Çöküşte! Sony Telefon Piyasasında Çöküşte!
ÖNCEKİ
Counter-Strike:Global Offensive 7/31/2019 Güncellemesi Counter-Strike:Global Offensive 7/31/2019 Güncellemesi
3699
1370 0

Valve, Steam’in yeni İnteraktif Tavsiye Edicisini güncelledi, yeni bir deneme geleceğini duyurdu

Valve, Steam’in yeni İnteraktif Tavsiye Edicisini güncelledi, yeni bir deneme geleceğini duyurdu
Yazar: Erim Doğan

1 Ağustos 2019

Birkaç hafta önce, Valve Steam için machine learning kullanarak sizin için sevebileceğiniz oyunlar araştıran bir sistem olan ” İnteraktif Tavsiye Edici “sini duyurmuştu. Bugün Steam bu denemenin durumunu güncelledi ve şimdiye kadar çok iyi gidiyor.

 

” Kullanıcılar için ilginç olanı araştırmamızın bir yolu insanların bir mağaza sayfasına yaptığı  ziyaretin ne kadar sıklıkla yapılıp,bir ögeyi istek listesine eklemek veya satın almak  gibi olumlu bir eyleme dönüştüğüne bakmak.Bu nasıl kullanıcıların mağaza sayfasına ulaştığına göre sıklıkla değişir. Biz aynı zamanda insanların ne sıklıkla mağaza sayfasına önerici üzerinden seçtiğine bakıyoruz. İlk verilerimiz, İnteraktif Tavsiye Edicimiz bu önlemlerle çok iyi çalışıyor.” dedi Valve.

 

Valve, “Tavsiye Edicinin”  kullanıcılara geniş bir oyun yelpazesi gösterdiğini ve insanların kendilerine cevap verdiğini görmekten dolayı özellikle memnun olduğunu dile getirdi. Şimdiye kadar Etkileşimli Tavsiye Edici aracılığıyla Steam istek listesine  yaklaşık 10.000 farklı oyun eklendiğini söyledi. Bir uyarı ise aletin ” yenilik ve tanıtımın ” sonuçları etkileyebileceğidir. Bu yüzden, Valve Valve olarak,  şimdi ” Tavsiye Edicisini “ bu potansiyel ön yargıyı ortadan kaldırmak için değerlendirmeye başlayacaktır.

 

Ayrıca kullanıcıların son oynanan oyunları öneri listelerinden çıkarmasını sağlayacak ve arayüzde bazı değişiklikler yapabilecekleri yeni bir özellik eklendi.Soldaki bir oyunu üzerine geldiğinizde artık başlığı üzerinde görüntülenecek ve tıkladığınız zaman steam mağaza sayfasına yönlendirileceksiniz. Gelecek için Valve, daha dinamik etiket seçim araçlarını eklemeyi umut ediyor ve İnteraktif Tavsiye Edici’nin kullanıcıları ilgi çekici içerikle bağlayan başarısını izlemeye ve iyileştirmeye devam edecek.

Bir önceki yazımız olan Meizu Note 9 Özellikleri Sorun Şikayet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

OKU  Valve CS: GO Oyunu İle Para Aklama İşlemini Durdurdu
KATEGORİLER:


" Valve, Steam’in yeni İnteraktif Tavsiye Edicisini güncelledi, yeni bir deneme geleceğini duyurdu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Valve, Steam’in yeni İnteraktif Tavsiye Edicisini güncelledi, yeni bir deneme geleceğini duyurdu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Valve, Steam’in yeni İnteraktif Tavsiye Edicisini güncelledi, yeni bir deneme geleceğini duyurdu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Erim Doğan Hakkında:

Çukurova Üniversite'sinde okuyorum.Teknolojiye, oyunlara, yazılım dillerine kısacası teknolojiye olan ilgimden dolayı Technosferi seçtim. Size doğru, tarafsız ve güncel bilgiyi iletmeye çalışıyorum.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.