SON DAKİKA TEKNOLOJİ 21:30 Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir 20:30 Doğrudan iPhone’unuzdan Bir Podcast veya Vlog Kaydedin 19:30 PS5, Bu Muhteşem Cihazla Sanal Gerçeklik Oyunlarını Bir Üst Seviyeye Çıkarabilir 18:30 Son Şans: Apple Watch için Bu Lüks Deri Bantlarında% 25 İndirim 16:16 Twelve South Aksesuarlarında% 20 İndirim
SONRAKİ
Shenmue 3 Piyasaya Sunuldu Shenmue 3 Piyasaya Sunuldu
ÖNCEKİ
Lucifer’ın Final Sezonu Çok Yakında Lucifer’ın Final Sezonu Çok Yakında
3124
1157 0

Verizon Nihayet Gerçek 5G Kapsamlı Haritaları Piyasaya Sundu

Verizon Nihayet Gerçek 5G Kapsamlı Haritaları Piyasaya Sundu
Yazar: Elif Aybüke Ural

21 Kasım 2019

Verizon, şirketin büyümekte olan 5G ağı hakkındaki en büyük eleştirilerinden birini ele alıyor: Geleneksel kapsama alanı haritaları eksikliği. PC Mag tarafından belirtildiği gibi, bugün taşıyıcı 5G şehirlerindeki müşterilerin milimetre dalga teknolojisinden yıldırım hızına sahip veri hızları (bazı durumlarda 1 Gbps’nin üzerinde) alabileceği haritalar yayınladı. Bugünün erken saatlerinde Verizon, Boston, Houston ve Sioux Falls’ta 5G’yi başlattı. Hizmet şu anda 18 şehirde mevcut ve şirket 2019’un sonuna kadar 30’a ulaşacağını söyledi.

Ancak, 5G kapsamının büyük ölçüde caddelere ve kaldırımlara sınırlı olduğunu unutmayın. Sinyal sadece iç mekanda veya pencerelerde iyi hareket etmiyor. Verizon’un 5G’sini bir Starbucks’ta kullanmak hala kullanışlı değil. Ve hizmet çarpıcı biçimde değişmeye devam ediyor.

Hepsinden önemlisi, Verizon’daki 5G’nin ilk uygulayıcılarının nihayet 5G ultra geniş bant sinyal alabilecekleri yer için sağlam bir referansa sahip olmalarıdır. Daha önceki testlerimizde, taşıyıcı bizi belirli sokak köşelerine veya turistik noktalara yönlendirirdi. Çoğu şehirde erişilebilirlik hala sınırlıdır ve Verizon’un ağı, bu aşamada 5G müşterilerinin gerçek mobiliteye sahip olduğu bir yerden uzaktır.

Rakipleri, en önemlisi T-Mobile, tüm bölgeleri kaplayamayan ve bugün LTE gibi binalara nüfuz edemeyen milimetre dalgasına çok fazla dayanan tamamlanmamış bir 5G stratejisine sahip olmaları nedeniyle acımasızca Verizon ile alay etti. Diğer taşıyıcılar, daha sağlam bir 5G mevcudiyeti elde etmek için milimetre dalga, orta bant ve düşük bant spektrumunun bir kombinasyonunu kullanıyor – ancak milimetre dalga müşterilere ulaşamadığında hızlar düşüyor.

Verizon’un 5G telefon görüşmesi şu anda Galaxy Note 10 Plus 5G, Galaxy S10 5G ve LG’nin V50 ThinQ 5G modellerini içermektedir.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:

" Verizon Nihayet Gerçek 5G Kapsamlı Haritaları Piyasaya Sundu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Verizon Nihayet Gerçek 5G Kapsamlı Haritaları Piyasaya Sundu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Verizon Nihayet Gerçek 5G Kapsamlı Haritaları Piyasaya Sundu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  teknoloji haberleri

  teknoloji

  en son teknolojik gelişmeler

  teknoloji haberleri 2019

  teknoloji haberleri son dakika

  teknoloji haber

  teknoloji haber siteleri

  teknoloji siteleri
  teknoloji haberleri türkiye