WoW Classic'in Sonraki Aşaması Bu Yıl Kullanıcıları ile Buluşacak | Technosfer

WoW Classic’in Sonraki Aşaması Bu Yıl Kullanıcıları ile Buluşacak

07.10.2019
A+
A-
WoW Classic’in Sonraki Aşaması Bu Yıl Kullanıcıları ile Buluşacak

World of Warcraft Classic bir aydan uzun bir süredir piyasadaydı. Piyasaya sürülmeden önce Blizzard, Classic’in yeni zindanlarının, baskınlarının ve PVP özelliklerinin altı ana aşamada piyasaya sürüleceğini söyledi ancak şimdiye kadar bu güncellemelerin ne zaman geleceğini belirtmedi. Ion Hazzikostas bu soruya yanıt verdi: ‘’ Bu sorun bu yıl çözülecek. Birkaç faktöre bağlı olacak.’’

2.aşamadaki lansmandaki en büyük engellerden birisi, WoW Classic’in oyuncularının hayatta kalmasına yardımcı olan yeni sistem ‘’katmanlandırma’’ dır. Katmanlama ile birlikte belirli bir sunucu normal oyuncu sayısının çoğunu, aynı dünyanın farklı kopyalarına ayırarak popülasyonu yayarak oyuncuların aynı anda aynı alanda olmamasına olanak sağlıyor.

Hazzikostas’dan gelen haberlere göre bu katmanlandırma sürecinin düzeltilmesinin  sadece birkaç hafta süreceği yönünde oldu. Katmanlandırma ve 2. Aşamanın lansmanı ile ilgili bu haber World of Warcraft Classic hakkındaki röportajın sadece bir kısmı. Hikayenin tamamı için önümüzdeki haftaları bekleyin.

ETİKETLER: ,
Elif Aybüke Ural
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları