SON DAKİKA TEKNOLOJİ 21:21 PlayStation 5 Hayallerinizi Süsleyen Formatta Gelebilir 19:19 Samsung Bir Milyon Galaxy Folds satamadığını belirtti 12:12 iPhone Sahibi Olmak Artık Daha Kolay 23:08 ASUS TUF GAMİNG K7 Sorun, Şikayet Özellik 21:30 Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir
SONRAKİ
12GB Ram’li yeni Xiaomi Black Shark 2 geliyor 12GB Ram’li yeni Xiaomi Black Shark 2 geliyor
ÖNCEKİ
MSI Monitör Mermiye Kafa Attı Çalışmaya Devam Etti! MSI Monitör Mermiye Kafa Attı Çalışmaya Devam Etti!
6415
2376 0

Xiaomi Artık Daha Pahalı Satacak !

Xiaomi Artık Daha Pahalı Satacak !
Yazar: Mert Büyük

6 Mart 2019

Son yıllarda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sunduğu üstün özelliklere sahip cihazları ve uygun fiyatıyla kullanıcıları memnun eden Xiaomi , bu anlayışından vazgeçecek gibi duruyor. Detaylar haberimizde

Apple ve Samsung gibi dev firmalar için tehdit haline gelen ve adeta Çin’in yükselişinin bir yansıması olan Xiaomi sayesinde kullanıcılar hem kaliteli içeriklere daha makul fiyatlarla ulaştı, hem de rekabet kızışmasından dolayı tüketiciler için daha güzel ortamlar hazırlandı. Geçtiğimiz aylarda Xiaomi’nin Ceo’su Lei Jun, Xiaomi’nin akıllı telefon pazarında %5 kar marjını aşmayacağını söylemişti ve bizim gibi tüketiciler bu habere sevinmiştik , fakat Xiaomi rekabet ortamında en yükseğe oynamak için , karını arttırmak için yeni planlar içerisinde.

Tech Node’un haberine göre Xiaomi CEO’su Lei Jun, akıllı telefon fiyatlarının gelecekte daha yukarıda olacağını söylüyor. Jun, bu zamana kadarki düşük fiyatlandırma politikasının arkasında, ucuz donanımların kullandıkları gerçeğinin yattığını söylüyor. Jun, “Açıkçası, telefonlarımızı 2000 yuan ve altında fiyatlandırma itibarından kurtulup; daha fazla yatırım yapıp, daha kaliteli ürünler sunacağız” açıklamasında bulundu.

Xiaomi’nin Çin’de özellikle 2000yuanlık maksimum fiyat barajını 3000yuana çekeceği söylentiler arasında ve bu da dolaylı olarak global pazarda da %50lik bir fiyat artışı olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Ayrıca bu mevcut ürünlerin fiyat artışı gibi bir şey söz konusu değil, bu beklentiler yeni çıkacak amiral gemileri üzerinde yapılan planlar. Sizce Xiaomi bu fiyat/performans havasından çıkıp , rakipleriyle aynı fiyatlara satmaya başlarsa aynı başarısını sürdürebilir mi ? Düşüncelerinizi bizlerle aşağıda paylaşabilirsiniz.

" Xiaomi Artık Daha Pahalı Satacak ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Xiaomi Artık Daha Pahalı Satacak ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Xiaomi Artık Daha Pahalı Satacak ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Mert Büyük Hakkında:

Kocaeli Üniversitesi Makina Mühendisliği öğrencisi Mert, tam bir Apple hayranı. Teknolojiyi yakından takip eden Mert, technosfer.com.tr'de okuyucular için güncel haberler üretiyor.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  teknoloji haberleri

  teknoloji

  en son teknolojik gelişmeler

  teknoloji haberleri 2019

  teknoloji haberleri son dakika

  teknoloji haber

  teknoloji haber siteleri

  teknoloji siteleri
  teknoloji haberleri türkiye