Xiaomi'nin Katlanabilir Akıllı Telefon Planı | Technosfer

Xiaomi , Katlanabilir Akıllı Telefon Planını Askıya Aldı !

Xiaomi , Katlanabilir Akıllı Telefon Planını Askıya Aldı !

Huawei ve Samsung’un katlanabilir akıllı telefonlarını tanıtmasından sonra gözler özellikle ön plana çıkan başka bir Çinli marka olan Xiaomi’ye çevrilmişti. Fakat Xiaomi’nin bu kararı biraz ertelediği ortaya çıktı , detaylar haberimizde.

Bu hafta düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde ilk başta Samsung, sonrasında Huawei gibi iki dev firma katlanabilir telefonlarını tanıtmıştı. Sonrasında ise gözler Apple, Xiaomi ve Oppo gibi diğer dev firmalara çevrildi fakat Apple MWC‘de bir şey tanıtmadığı için özellikle Xiaomi’nin Ceo’sunun yayınladığı katlanabilir telefon videosuyla gözler Xiaomi’ye çevrilmişti.  Fakat Xiaomi cephesinden gelen haberler olumsuz yönde gibi gözüküyor.

VentureBeat ile röportaj yapan Xiaomi’nin küresel sözcü ve ürün yönetimi direktörü Donovan Sung, şirketin katlanabilir telefon teknolojisinin olgunlaşmasını bekleyeceğini aktardı. Yaptığı açıklamada ise ;

Xiaomi olarak katlanabilir akıllı telefonumuzu piyasaya sürmeden önce, bu teknolojinin olgunlaşmasını beklemek istediğimizi düşünüyorum. Ancak emin olabilirsiniz ki çeşitli ve farklı katlanabilir konseptler deniyoruz.” dedi

Anlaşılan o ki Xiaomi’nin bu konuda hamlesini biraz daha beklemek zorunda kalacağız. Sizin bu konudaki düşünceleriniz nelerdir ? Bizimle paylaşın.

Mert Büyük
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi Makina Mühendisliği öğrencisi Mert, tam bir Apple hayranı. Teknolojiyi yakından takip eden Mert, technosfer.com.tr'de okuyucular için güncel haberler üretiyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları