Yeni iPhone'lar üç kameralı olacak! | Technosfer

Yeni iPhone’lar üç kameralı olacak!

20.04.2019
A+
A-

Yeni iPhone üç kamera ile gelebilir.

Yeni iPhone’lar üç kameralı olacak!

Dünya üzerinde en çok kullanılan akıllı telefon denilebilecek durumda olan Apple iPhone cihazların bir yenisi daha geliyor. Her sene bir yenisinin eklendiği cihazların arasına yeni gelecek olan cihazın sektörün rekabet dirençlerine uyması bekleniyor.

Huawei gibi firmaların Apple’ı yenilik yapmaya zorlamasının ardından Apple artık akıllı telefonlarında olabildiğince yenilik yapmaya başladı.

Akıllı telefonların en önemli özelliği olan kameraya da özen gösterecek olan Apple, dünya devi diğer rakiplerine kıyasla yeni çıkaracak olduğu telefonda üçüncü kamerayı kullanmak zorunda kalacak gibi gözüküyor.

Peki nedir bu üçüncü kamera olayı?

Neden bu kadar firma kamera yarışlarına girdi sorusunun cevabını verecek olursak, akıllı telefon üreticileri DSLR gibi fotoğraf makinelerinin yerini tutabilecek aynı zamanda çekim kalitesi ile insan gözünün gördüğü her şeyi görebilecek cihazlar yapmaya çalışıyorlar. Farklı kaynaklardan gelen çok sayıda farklı söylentiler şu anda 2019 Apple modelleri için üçüncü bir mercek eklenmesi etrafında dönüyor.

Fiyatı ile cep yakacak!

Bir akıllı telefon alacaksınız ama sonuç olarak alacak olduğunuz telefonu size kimse öpücük ile vermeyecek. O zaman nedir bu telefonun fiyatı ne olacak diye insanların aklında bir soru işareti olmuyor değil. Yeni çıkacak olan akıllı telefonun fiyatına bir önceki seleflerine bakacak olursak üç aşağı tahmin etmek mümkün olabiliyor. Bu konuda Çin’in en güvenilir Apple sızıntı sitesinden almış olduğumuz bilgilere göre yeni yıl içerisinde çıkacak olan Apple akıllı telefonun fiyatının 1000 $ üzerinde bir satış rakamına sahip olabileceğini ve 3 farklı varyasyonla gelebileceğini söylemek mümkün.

Ülkemize geldiğinde ise Apple’ın yeni amiral gemisinin fiyatının 10 Bin TL civarında olmasını beklemek mümkün.

Technosfer Yönetim
Technosfer Yönetim
Technosfer Yönetim olarak sizlere en kaliteli içeriğin sunulması için elimizden geleni yapmaktan mutluluk duyuyoruz.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları