SON DAKİKA TEKNOLOJİ 13:50 LG K61 Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 13:43 LG K51S Sorun Şikayet ve Teknik Özellikleri 12:51 Lg K41s Sorun Şikayet Özellikleri 15:32 Oppo A31 Sorun Şikayet Özellik 18:18 iPhone ‘unuzu satmadan önce yapmanız gerekenler
SONRAKİ
Gürültü Önlemeye Sahip Airpods 3 Yakında Geliyor! Gürültü Önlemeye Sahip Airpods 3 Yakında Geliyor!
ÖNCEKİ
Fiyat Performans canavarı, Huawei P Smart 2019 Fiyat Performans canavarı, Huawei P Smart 2019
5991
2219 0

Yeni iPhone’lar üç kameralı olacak!

Yeni iPhone’lar üç kameralı olacak!
Yazar: Technosfer Yönetim

20 Nisan 2019

Yeni iPhone üç kamera ile gelebilir.

Dünya üzerinde en çok kullanılan akıllı telefon denilebilecek durumda olan Apple iPhone cihazların bir yenisi daha geliyor. Her sene bir yenisinin eklendiği cihazların arasına yeni gelecek olan cihazın sektörün rekabet dirençlerine uyması bekleniyor.

Huawei gibi firmaların Apple’ı yenilik yapmaya zorlamasının ardından Apple artık akıllı telefonlarında olabildiğince yenilik yapmaya başladı.

Akıllı telefonların en önemli özelliği olan kameraya da özen gösterecek olan Apple, dünya devi diğer rakiplerine kıyasla yeni çıkaracak olduğu telefonda üçüncü kamerayı kullanmak zorunda kalacak gibi gözüküyor.

Peki nedir bu üçüncü kamera olayı?

Neden bu kadar firma kamera yarışlarına girdi sorusunun cevabını verecek olursak, akıllı telefon üreticileri DSLR gibi fotoğraf makinelerinin yerini tutabilecek aynı zamanda çekim kalitesi ile insan gözünün gördüğü her şeyi görebilecek cihazlar yapmaya çalışıyorlar. Farklı kaynaklardan gelen çok sayıda farklı söylentiler şu anda 2019 Apple modelleri için üçüncü bir mercek eklenmesi etrafında dönüyor.

Fiyatı ile cep yakacak!

Bir akıllı telefon alacaksınız ama sonuç olarak alacak olduğunuz telefonu size kimse öpücük ile vermeyecek. O zaman nedir bu telefonun fiyatı ne olacak diye insanların aklında bir soru işareti olmuyor değil. Yeni çıkacak olan akıllı telefonun fiyatına bir önceki seleflerine bakacak olursak üç aşağı tahmin etmek mümkün olabiliyor. Bu konuda Çin’in en güvenilir Apple sızıntı sitesinden almış olduğumuz bilgilere göre yeni yıl içerisinde çıkacak olan Apple akıllı telefonun fiyatının 1000 $ üzerinde bir satış rakamına sahip olabileceğini ve 3 farklı varyasyonla gelebileceğini söylemek mümkün.

Ülkemize geldiğinde ise Apple’ın yeni amiral gemisinin fiyatının 10 Bin TL civarında olmasını beklemek mümkün.

Bir önceki yazımız olan Nokia 3.1 Plus Türkiye'de başlıklı makalemizde nokia 3.1 plus, özellik ve teknik özellik hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Adobe'nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
KATEGORİLER:


" Yeni iPhone’lar üç kameralı olacak! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yeni iPhone’lar üç kameralı olacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Yeni iPhone’lar üç kameralı olacak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Yönetim Hakkında:

Technosfer Yönetim olarak sizlere en kaliteli içeriğin sunulması için elimizden geleni yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Filmic Double Take ile iki kameradan kayıt yapılabilecek
  Filmic Double Take ile iki kameradan kayıt yapılabilecek
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.