SON DAKİKA TEKNOLOJİ 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir? 21:43 Samsung Galaxy M30s Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 19:12 Samsung Galaxy A51 Sorun Şikayet Teknik Özellikleri
SONRAKİ
Direckt Mesajlı Instagram PWA geliyor Direckt Mesajlı Instagram PWA geliyor
ÖNCEKİ
Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
2919
1081 0

Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz

Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
Yazar: Elif Aybüke Ural

23 Aralık 2019

YouTube şüphesiz çeşitli kategorilerde video izlemek için başlıca platformlardan birisi. Favori içerik oluşturucularımıza abone olma özelliği uzun zamandır YouTube’da olsa da, onları yönetmenin veya gruplandırmanın hiçbir yolu yoktu. PocketTube sayesinde artık bu sorun ortadan kalkıyor.

Pocket Tube, ruh halinize göre en sevdiğiniz videolara doğrudan erişim yapabilmeniz için aboneliklerinizi kategorilere ayırmanıza izin veren bir abonelik yöneticisidir. Görüntüleme deneyiminiz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak için “Abonelik Grupları” adlı kanal listeleri oluşturmanıza olanak tanır. Başlamak için yapmanız gereken tek şey tarayıcı uzantısını yükleyin ve tercih ettiğiniz adla yeni bir grup oluşturun.

Yeni oluşturduğunuz abonelik grubunu tıklayın ve o kategoriye ait olduğunu düşündüğünüz içerik oluşturucuları seçin.

Alternatif olarak, gruptaki kanalları filtrelemek için Abonelikler sekmesinde de kullanışlı bir geçiş yapabilirsiniz. Bu geçiş için üç konum vardır. Belirli bir abonelik grubundaki tüm videoları gizlemeyi, abonelik akışını normal olarak görüntülemeyi veya yalnızca abonelik grubuna eklenen içerik oluşturuculardan videoları görüntülemeyi seçebilirsiniz.

PocketTube yalnızca Chrome Web Mağazası ile sınırlı değildir. Hizmet, tüm Firefox kullanıcıları için bir Firefox eklentisi olarak sunulmaktadır. Ayrıca, Android ve iOS’ta özel uygulamalar bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Bu komut sayesinde Google Asistanı son duyduğu şeyi siliyor başlıklı makalemizde gizlilik, Google Asistan ve komut hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Uber , Türkiye Faaliyetlerini Sonlandırdı !

" Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.