SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Asus ROG’un Yeni Monitörü ABD’de Satışa Çıktı Asus ROG’un Yeni Monitörü ABD’de Satışa Çıktı
ÖNCEKİ
Huawei CEO’su Ren Zhengfei, ABD firmalara 5G teknolojisini lisanslamayı teklif etti Huawei CEO’su Ren Zhengfei, ABD firmalara 5G teknolojisini lisanslamayı teklif etti
3275
1213 0

Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor

Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
Yazar: Elif Aybüke Ural

16 Eylül 2019

Eğer Youtube’u televizyonunuzdaki tarayıcıdan izliyorsanız, alternatif seçenekler aramaya başlasanız iyi edersiniz. Çünkü Youtube kullanıcılarına sitenin TV ara yüzünün yakın zaman içinde izleyicilere veda edeceğini duyurdu. Bu, YouTube izleyemeyeceğiniz anlamına gelmiyor, sadece oturduğunuz yerden rahat bir ara yüzle video izlemek istiyorsanız telefon gibi başka bir ara birime ihtiyaç duyacaksınız.

YouTube’un web uygulamasının desteğini neden durdurduğu şu noktada belli değil. Android Polisi’ne göre bu, sistem açığını kullanarak uygulamayı bir tarayıcı aracılığıyla açtıran cihaz üreticilerinin önüne geçmek için yapılıyor olabilir. Fakat bir başka sebebi ise web ara yüzünün gitgide daha az gerekli hale geldiğinden şirketin değişken kaynaklarına da bağlı olabilir. Çünkü birçok insan Youtube’a artık akıllı televizyonlarından, oyun konsollarından veya medya oynatıcılarından daha zengin bir ara yüze sahip uygulama sayesinde erişebiliyor. Hal böyle olunca web sürümü bir hayli gereksiz oluyor. Bu sürümün aradan çekilmesiyle YouTube yerel uygulamalarına daha fazla destek verebilir.

Bir önceki yazımız olan Meizu Note 9 Özellikleri Sorun Şikayet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

OKU  Suni Deriden Telefon Kılıfı
KATEGORİLER:


" Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.