SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Hibrit Honda Civic Type R geliyor Hibrit Honda Civic Type R geliyor
ÖNCEKİ
Battlefield 5 Firestorm’un ilk videosu geldi Battlefield 5 Firestorm’un ilk videosu geldi
4261
1578 0

Yurt dışından gelen paketlere ek vergi uygulaması başladı

Yurt dışından gelen paketlere ek vergi uygulaması başladı
Yazar: Furkan Yurdakul

10 Mart 2019

Yurt dışından gelen tüm paketler için uygulanacak ek vergi uygulaması sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Ekonomi Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan yeni ek vergi uygulaması sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girdi. Yurt dışından tüm ürünlerin 22 Avro altındaki paketlere uygulanmayan vergi işlemi artık tüm paketler için 4.5TL’si Gümrük sunum ücreti ve 70 kuruşluk damga vergisi olmak üzere 5.2TL olarak alınacak.

Artık tüm paketler için alınacak olan ek vergi uygulaması sonrasında sosyal medyada büyük bir şikayet konusu olmaya başladı. Yurt dışından gelecek olan 1TL’lik paket için dahi 5.2TL ödenmemesi gerektiğini savunan kullanıcılar bu uygulamadan geri adım atılması gerektiğini düşünüyor.

Bir önceki yazımız olan Nokia 8.1 Plus tasarımı netleşti başlıklı makalemizde akıllı telefon, HDM Global ve nokia 8.1 plus hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Fallen Order ’ın Adı ve Konsepti Çok Farklı Olabilir

" Yurt dışından gelen paketlere ek vergi uygulaması başladı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Yurt dışından gelen paketlere ek vergi uygulaması başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Yurt dışından gelen paketlere ek vergi uygulaması başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan Yurdakul Hakkında:

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunu Furkan, yazılım ve donanım tutkusunu technosfer.com.tr ailesine haber niteliği taşıyan içerikler üretiyor.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.